MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 14744236
nr 1474 4236
MIRROR
omkring sekelskitet 1900, 136x70 cm, wear, damages.
omkring sekelskitet 1900,136x70 cm
Condition: slitage, skador
600
SEK 350
Monday June 13 2022
at 20:36:27
100 kr
200 kr
250 kr (Robot)
350 kr